צלצל/י 050-9006596

 

 

 

כל שינוי שאנחנו מאוד רוצים לעבור, חייב לעבור את "מערכת" התת מודע שלנו.

כמה פעמים אמרנו לעצמינו כי ממחר אנחנו מתחילים דיאטה?

כמה פעמים אמרנו לעצמינו כי ממחר אנחנו מנהלים יומן מסודר ומאורגן?

כמה פעמים הבטחנו לעצמינו לדבר עם "הבוס" שלנו ולבקש העלאה?

כמה פעמים אמרנו לעצמינו, שמחר ניגש לבחורה המדהימה הזו שעובדת במכולת....

כל כך הרבה פעמים רצינו לעשות דברים, שעד עתה נותרו בגדר "רצון" בלבד?!

 

כדי להבין איך המוח שלנ ו עובד ומתי הוא "מוכן" לקבל על עצמו שינוי, תהליך, התנהגות חדשה.

דמו לעצמיכם כי המוח שלנו עשוי מגירות, כל מגירה כבר מלאה באינפורמציה(סמלים, דימויים, וכדומה..)מהעבר.

גברים- כאשר אנחנו אומרים לעצמינו - בואו נתחיל עם מישהיא שמוצאת חן בעיניי? או נשים-כשאנחנו אומרות לעצינו בואו נתחיל עם ההוא...שממש מוצא חן בעיניי, אוטומטית האינפורמציה נכנסת למגירה של 'גבר'.....ופולטת החוצה את כל הניסיון "המר" שיש לנו בדיוק מאותם "שיחות עם גברים'(או אצל גברים לחלופין עם נשים).

כדי שהאוטמט לא יגיע למגירה זו, ואף יוכל לפתוח מגירה חדשה של "להתחיל עם בחורה",  ניתן לשתול "סרט" חדש בראשינו,  של התחלה מוצלחת .

נניח ראיתם בחורה שאתם מאוד מעוניינים לשוחח איתה, להכיר אותה,  ורק תמונות של כישלוןנות מהעבר רצים לכם בראש, ומונעים מכם לנסות ליצור עימה קשר, 

 

המלצתי, על מנת לפתוח מגירה חדשה, כך שבפעם הבאה כשתרצו לקדם את הנושא עימה , תת המודע יפלוט את "הסרט" הנכון עבורכם, יפתח את "המגירה" הנכונה עבורכם שידרבן אתכם להיפתח ולהעיז ול"התחיל" איתה (כמובן שזה אקויולנטי לבנות ובנים ולכל סיטואציה אחרת בחיינו....)

בנו לכם תסריט חדש(מגירה חדשה) בראשכם.

על מנת לעשות זאת, אני מזמינה אתכם לערוך, את "טכס המחשבות החיוביות טרום שינה"

בדיוק בשלבים הראשונים של ההירדמות, ממש בין עירות מוחלטת לשינה....זהו איזור "הדמדומים"  בו התת מודע עובד אצלינו "שעות נוספות".

זהו הזמן לשתילת מחשבות חיוביות ופתיחת מגירות חדשות במוחינו.

"מגירה" חדשה, של  "סרטון" חדש , בו אתם מצליחים להשיג את מה שאתם רוצים: בחורה, עבודה, דיאטה(אכילה נכונה), התעמלות יומית וכו.  אתם כל כך רוצים, שימו מוסיקה רגועה וקסומה שאתם אוהבים, היא תשמש לכם ערוץ רגיעה וכן "עוגן" אשר יזכיר לכם, בכל פעם שתשמעו את המוסיקה הזו, כמה אתם מדהימים ומוצלחים, כאלה אשר משיגים את הרצונות שלכם.  "בסרט" היו יצירתיים, ראו בדיוק מה אתם לובשים באותו הסרט שיצרתם את רגעי ההצלחה שלכם, ראו את עצמכם  איך אתם מגיבים, מה בדיוק אתם עושים שם...שמעו את הקולות שלכם, של הבן זוג לשיחה שלכם, כשכל הזמן ברקע חוזרים שם משפטים של הצלחה: אני יכול, אני מסוגל, אני מוצלח,

אני תותח, אני מאמין בעצמי ועוד משפטים שתחליטו בעצמכם רגע לפני התהליך.

 

 

  

משפטים "מחזקים" אלו והמוסיקה ברקע,  אלו בדיוק הדברים הנכונים, שמדברים עם התת מודע שלכם, יוצרים מגירה חדשה של הצלחה, מגירה אליה המוח שלכם יפנה כדי להתחיל עם הבחורה , לשוחח עם הבוס, לאכול נכון ועוד ועוד דברים שהייתם רוצים לתכנת את המוח שלכם לעשות.

בדיוק ברגעים בהם אתם ניכנסים למצב "הדמדומים",  בו התת מודע לוקח פיקוד על הענייינים, זהו הזמן ליצור, תהליכי שינוי בעצמכם. ממליצה לחזור על התהליך הזה שבוע שלם, שבוע מאתגר זה, יהווה עבורכם הצלחה לשנים הבאות,  כך שגם בפעמים הבאות בהם תרצו לערוך שינוי בחייכם, תדעו לעשות זאת בצורה הפשוטה ביותר,

 

 

בהצלחה!

 

 

אני מזמינה אתכם להתקשר עימי,  לתאם ולהתנסות בחוויה, בה ילדכם ימצא עצמו, בתהליך העצמה וחיבור

לפוטנציאל המדהים שבו.

 

להתייעצות ראשונית ולקביעת סדרת אימון: 050-9006596

או באמצעות פניה ישירה דרך האתר. www.facebook.com/riki.coach.nlp

 

אתם יכולים למצא אותי גם בפורטל הבא:  http://www.coaches.co.il/