מ-טיפול בטיקים, גמגום, הרטבה, טראומה, פוביה, חרדה(הידעת כי  מעל 70%מאוכלוסיית התלמידים-כולל סטודנטים בוגרים, סובלים, בדרגות אלו ואחרות מחרדת מבחנים?), דילמות, תסכול וכעסים

הגעה אל :

העצמה אישית, העלאת הבטחון העצמי, אמונה וקבלה עצמית 

וזאת, תוך ניהול זמן יעיל להובלה ומצויינות.

 

 

 

 

 

NLP-ארגז כלים פנומנלי שהמתאמנים מקבלים במהלך טיפול קצר מועד ,איתו יוצאים לחיים ובעזרתו מתמודדים  עם "האתגרים" היום יומיים בחייהם.

 

 

 

במהלך האימון, קורים שני דברים מדהימים: 


   1.המתאמן/המטופל "מתבונן " על סיטואציות הקורות אותו במגוון "פרשונים"  שונים.מתוך הבנה בסיסית,  כי כל אחד מאיתנו, מפרש "סיטואציה" באופן שונה, ולכן הוא מרגיש ומתנהל בצורה שונה, בהתאם לפרשון האישי, האינדיבידואלי שלו. בלשון העגה המקצועית "המפה שונה מהשטח".(המפה האינדיבידואלית אל מול המציאות =השטח). הבנה בסיסית זו,  גורמת לנו, לנסות ולהבין טוב יותר עם איש השיח שלנו, ללמוד טכניקות תקשורת וחידוד חושים אל "פרטנר" השיחה שלנו. מה שגורם לתקשןרת תקנית ואיכותית יותר, פחות תסכול כשאנו לא מובנים היטב ועוד.

2.הטמעת "המפה שונה מהשטח"  יוצרת אין ספור פירשונים למציאות, והחכמה היא לבחור פירוש אחד אפקטיבי(בהקשר לאותו זמן ספציפי להתרחשות הסיטואציה).האפקטיביות של פירשון הסיטואציה, יאפשר הרגשה טובה ויעילה, מה שיגרור אחריו התנהלות/התנהגות אפקטיבית.

(לדוגמה-קבלת ציון נמוך במבחן, תיגרור אחריה: פירשון של -אני כשלון שמלווה בהרגשת אכזבה וחוסר מוטיבציה.  או פירוש אחר אפקטיבי: אני לא יודע מספיק טוב את החומר החשוב הזה, ולכן כדאי שאחזור עליו שוב ואבקש מבחן חוזר לתקן את ציוני. שני פרושים שונים לאותה תוצאה של ציון נמוך במבחן.

 

הטיפול בשיטת ה-NLP :מתבצע באמצעות שיחה ישירה עם התת-מודע שלנו,  שם "מתגבש" השינוי  בו אנו רוציםלקבל, מתגבש ומתקבע 

 

 

 

אני מזמינה אתכם להתקשר עימי,  לתאם ולהתנסות בחוויה, בה ילדכם ימצא עצמו, בתהליך העצמה וחיבור

לפוטנציאל המדהים שבו.

 

להתייעצות ראשונית ולקביעת סדרת אימון: 050-9006596

או באמצעות פניה ישירה דרך האתר. www.facebook.com/riki.coach.nlp

 

אתם יכולים למצא אותי גם בפורטל הבא:  http://www.coaches.co.il/