ריקי לייבוביץ אוסדון ורונית תורן

נקודת מפנה, מרכז גוף-נפש

 

 

 

המרכז בהנהלת:

ריקי לייבוביץ-אוסדון

מאמנת אישית-NLP ודמיון מודרך ומנחת סדנאות לילדים ומתבגרים

נייד - 050-9006596

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ריקי לייבוביץ-אוסדון

 

הי יקיריי,

שמי ריקי ואני מאמנת ומנחה אישית בשיטת ה-NLP. מנחת סדנאות מצויינות והעצמה אישית.אני מתמקדת בטיפול ילדים ומתבגרים. פתחתי כלים שונים מתוך תצפיות רבות שערכתי בבתקופת ההתמחות שלי.  חלק מתקופת ההתמחות שליהעברתי  כמורה מחליפה בבתי ספר יסודיים וחטיבת ביניים.מה שחידד עבורי את הצורך הנחוץ אצל ילדים לכלים להתנהלות שוטפת בהתמודדות מול מצבים שונים. חברתיים, אישיים מנטליים ורגשיים. אחת מההתמחויות שלי היא טיפול בפחדים חרדות ופוביות. טראומה ופוסט טראומה. באמצעות כלי ה-NLP ועוד כלים משיטות שונות ניתן לווסת את רמת החרדה בצורה חדה ואף להעלימה לחלוטין.  אני כמאמנת מקיימת את הייעוד שלי בחיי כהעברת "הלפיד" אל ילדים ומתבגרים אלו. אני מאמינה כי ילד או מתבגר הנושא בתוכו כלים להתמודדות עם המציאות הסוביקטיבית שלו ומבין כמה מהנחות היסוד של גישת ה-NLP יצמח למבוגר מצטיין המגשים את הוויתו כאדם. כשאנחנו מבינים את תפישתנו ומבינים את תפישת האנשים שאנו באים איתם במגע-תקשורת בין אישית. אנחנו ביתרון ענק. ההבנה כי התקשורת שלנו מתבטאת בשפת הגוף שלנו, כשאנחנו מבינים כי חלק מהאנפורמציה שאנו קולטים אנו מסננים מכלילים ומשמיטים, זה אומר שראיית המציאות שלנו הולכת למתעוותת ולכן כדאי שנתרגם אותה למקום אפקטיבי ורלוונטי לנו.  ילדים שמתרגמים בדרך כלל מציאות בדרך מסוימת לומדים להפוך את המציאות(הסובייקטיבית מלכתחילה) למקום טוב מוגן ואיכותי יותר, מה שמאפשר להם לחוש מוגנים ובטוחים בעצמם(וזה הרי הכי חשוב לנו ההורים).  ההבנה כי אין כישלון ויש רק! רק ניסוי ותהייה/טעייה  ומשוב. מה שלוקח כל "כישלון" קודם, והופך אותו לדרך של למידה והפקת לקחים.  לימודיי מתפרשים על רשת רחבה ביותר(לומדת עוד ועוד..) של אינפורמציה וכלים פרקטיים לעורר מחדש את היכולות הטמונות בכל אחד ואחת מאתנו. להכיר בהם ולהעלותם למודע. חלק מתוכנית 'העל' שלי מתחיל בהקמת מרכז 'נקודת מפנה'.  מרכז שיתן מענה ישיר, מהיר קואפקטיבי לכל ניכנס. אנחנו בוחרים בקפידה את המטפלים שלנו אשר בהמשך יהפכו למטפלי הבית שלנו. אותם תכירו בהקדם. אני ורונית (השותפה שלי להקמת המרכז) חוברות הרבה פעמים לטיפול משותף באנשים. אני מהמקום המנטלי-רגשי ורונית מההתמחות שלה ברפואה הסינית.

 

 בימים אלו אני וקולגות נוספות מפתחים מספר של סדנאות אותן נקיים במרכז,  טיפול בהתמודדות בחרדת מבחנים(חוד החנית שלי ושל ענת בלקן המומחית לאסטרטגיות למידה). סדנה להעלאת מוטיביציה- אני ודיאנה גילברט(מאמנת ומנחת הורים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז. וסדנה למציאת זוגיות אשר בימים אלו ממש קורמת עור וגידים. 

 

בקרוב נעדכן אתכם על קיומן של הסדנאות והתאריכים בהן יתקיימו.

 

אני מזמינה אתכם תושבי מבשרת והסביבה להגיע בהמוניכם ולהינות מטיפולים מגוונים בסביבתם.

 

 --------------------------------

 

רונית תורן

ד"ר לרפואה סינית מסורתית.

נייד - 052-4521240

 

 

שמי רונית תורן ואני דוקטור לרפואה סינית מסורתית. מגיל 17 עד 20 למדתי פסיכולוגיה התפתחותית באוניברסיטה הפתוחה. בגיל 16 פגשתי רופא שעסק בדיקור סיני ואז ידעתי שזה מה שאני רוצה לעשות. ישבתי אצלו בקליניקה וספגתי הכול. באותה תקופה התחלתי ללמוד בודהיזם  ולעשות מדיטציות. ידעתי שאני רוצה לעבוד עם אנשים, לעזור בכל דרך אפשרית, זה היה היעוד שלי. אחרי הצבא נסעתי לטייל ובסופו של דבר הגעתי לאנגליה, שם החלטתי ללמוד את המקצוע. התחלתי עם לימודי יוגה ושיאצו', ומשם עברתי ללימודי רפואה סינית מסורתית בשילוב עם רפואה  קונבנציונאלית ב The London School of TCM , במשך שש שנים. לאחר מכן נסעתי לסין למשך שנה, שם למדתי באוניברסיטה של נאנג'ינג ובקולג' לרפואה סינית מסורתית ,עבדתי בבתי חולים והוצאתי תואר O.M.D ( Oriental Medicine Doctor). לאחר מכן חזרתי לאנגליה, ופתחתי קליניקה.  בשנת 95  חזרתי ארצה  ופתחתי קליניקה בירושלים, עבדתי בשיתוף פעולה עם עוד קליניקות פרטיות , ועם ד"ר מטיוס. לימדתי בבריאות טבע והרצתי ברחבי הארץ ובחו"ל.  בשנת 98 נסעתי לאיטליה, שם שהיתי במשך 13 שנה. פתחתי קליניקה גדולה ולימדתי במכללות. עם השנים הרחבתי את אופקי ולמדתי גוף -נפש , רפואת תדרים, שחרור ריגשי - EFT , רייקי, דמיון מודרך, תזונה ועוד... אני משלבת בין כל הדברים הנ"ל  בכדי לגעת בכל רובד אפשרי שמוביל לריפוי. בסוף 2010 חזרתי ארצה ופתחתי קליניקה במושב אורה. 

לאחרונה חברתי לריקי,  ויחדיו פתחנו את המרכז 'נקודת מפגש' אשר יענה בצורה הטובה ביותר על כל בעיה של לקוח הנכנס למקום. המרכז מגוון במטפליו. אנו בוחרים את המטפלים שלמנו בקפידה רבה. רק את הטובים ביותר. ולכן השירותשתקבלו יהיה הטוב ביותר. יתרה על כך המגוון הרחב של השרותים הניתנים במרכז נותן מענה על כל צורך. אנו עושים שיתופי פעולה בינינו. מה שמשדרג את החוויה של המטופלים שלנו לרמה חדשה ועוטפת.

 

'אני מאמינה, כי הריפוי בא מתוכנו, וכפי שאנו מביאים על עצמנו את המחלה- חוסר איזון, כך אנו גם יכולים להסיר אותה מעלינו.

 

תפקידי, הוא לעזור לגוף, לנפש, למצוא שוב את האיזון, ולתת לו "דחיפה" לעשות את מה שהוא כבר יודע...לרפות את עצמו'.

 

 

רונית תורן היא בוגרת הקולג' לרפואה סינית מסורתית באנגליה, והקולג' הבינלאומי לרפואה סינית בנאנג'ינג-סין. עבדה בבתי חולים בסין במשך שנה. למדה באוניברסיטה של נאנג'ינג. עבדה וטיפלה באנגליה, דנמרק ואיטליה.לימדה במכללות לרפואה משלימה בארץ ובחו"ל וכיום,  חברה לריקי לטובת פתיחת המרכז 'נקודת מפנה' במבשרת ציון. מתוך מטרה לתת מענה כללי לכל פציינט הנכנס למרכז ומקבל חיבוק עוטף מכל מגוון המטפלים במקום.

 

רונית הינה מוותיקי המטפלים בארץ, ניסיון של 20 שנה במקצוע.

 

----------------------------------------------------------------------------

 

הקמנו את המרכז, מתוך חשיבה קהילתית-לתת מענה מיידי, לכל מגוון הבעיות האפשריות וכל זאת ,  תחת קורת גג אחת.

 

 

 

במקום מועברות סדנאות, טיפולים אלטרנטיביים, אימונים אישיים ועוד..!

 

***מטופלים:בואו להבריא, להתעצם ולצמוח ב-"נקודת מפנה"

*מטפלים: מוזמנים לטפל באווירה מפרגנת מקצועית וביתית.

 

 

מיקום המרכז ברחוב מקסים, שקט ונעים. 

את פנים המרכז עיצבנו כבית. האווירה במרכז מחבקת. דאגנו כי לכולם יהיה נעים חמים ונוח. אנחנו מכבדים את כל באי המקום בשתייה קרה וחמה(מגוון רחב של תה צמחים אשר בחרנו עבורכם בקפידה. קפה עם קופאין ונטול ועוד...)

בתוך המרכז תקבלו מענה לכל בעיה, מאימון וטיפול אישי לילדים ומתבגרים אימון אישי למבוגרים,  טיפולים ברפואה סינית (דיקור וטיפול בעשבי מרפא, EFT ועוד...), טיפול וליווי הורים לילדים הסובלים מאסתמה ע"י ד"ר גלית שפר, 

בחרנו עבורכם את מטפלי הבית הטובים והאיכותיים ביותר.

מזמינה את כולכם בחיבוק ענק, לבקר במקום ולקבל השראה!

 

כתובת המרכז:

מבצע קדש 21 מעוז ציון(ירושלים והסביבה),

טלפון במקום:

02-5388848

גישה נוחה, קווי אוטובוס רבים המגיעים לקרבת מקום וכמובן גישה לרכב פרטי.

 

חדש במרכז!

*סדנת חרדת מבחנים-למתבגרים (חטיבה ותיכון) עם ענת ענת בלקן (אסטרטגיות למידה) וריקי לייבוביץ-אוסדון(NLP)

*סדנת להורים עם ילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז! עם המאמנת האישית - דיאנה גילברט (אבני דרך). מוזמנים ליצור קשר ישירות לנייד: 052-4284313

*סדנת זוגיות(מושתת על גישת NLP ודמיון מודרך)

*סדנת פריצת דרך-למתבגרים. טלי ארד-שייניץ וריקי לייבוביץ-אוסדון